2013 yılında kurulan firmamız Kara ,Hava ve Denizyolu taşımacılığı sektöründe her türlü hizmet ve olanakları bünyesinde barındırmaktadır. Güvenli ve hızlı taşımacılık ilkesini benimsemiş olan firmamız siz müşterilerimize en iyi ve kaliteli hizmeti sunabilmek için Kadıköy'de bulunan ofisimizde uzman ekip ile sizlere hizmet sunmaktadır. Uzman ekibimiz hoşgörü ve azimle taşımacılık sektörüne hizmet vermeye çalışmaktadır. 
Dünyanın her yerine Kara ,Hava ve Denizyolu taşımacılığı yapan YILDIZ GLOBAL  hizmette hiçbir zaman sınır tanımamaya çalışmaktadır. Bu yüzden sektörünün öncü firmalarından biri olmayı ilke edinmiştir.

Vizyon 
2013 yılından beri her geçen gün büyüyen firmamız, sektörünün vazgeçilmez parçalarından biri olmak için hedefleri doğrultusunda emin adımlarla ilerlemeye devam ederken, hedeflerimizin gerçekleşmesinde müşterilerimize, iş ortaklarına ve çalışanlarına daha iyisini verme yolunda daima artı değer katan bir lojistik çözüm markası olmaya çalışmaktadır.

Misyon 
Bizleri her zaman ileriye taşımayı başaran müşterilerimiz ile durmadan, emin adımlarla çok daha iyi hizmet anlayışı içinde gece gündüz çalışmaya devam ederek siz müşterilerimize %100 memnuniyet garantisi ile birlikte güvenli ve hızlı ulaşım hizmeti sağlayarak sektörde öncü firmalardan olmak.