Yıldız Global kıtalar arası ve akılcı bir lojistik hizmeti sunarak siz değerli müşterilerimize en etkili çözümleri sunuyor. Günümüzde dünya ticaretinin %80’i denizyolu ile gerçekleşmektedir. Yıldız Global, hem teknolojik gelişmeleri takip ederek çalışmalarına yön veren hem de daima daha ileriye doğru iddialı taşımacılık organizasyonlarına imzasını atan lojistik sektörünün öncü kurumları arasında yer almaktadır.
Sadece Türkiye ve dünya ülkeleri arasında değil, aynı zamanda denizyolu taşımacılığı ile kıtalararası lojistik çözümler üreten Yıldız Global akılcı ve yenilikçi çözümleri ile taleplerinizi en üst seviyede karşılamaktadır. Uluslararası kargo taşıma işlemlerinde en çok deniz yolu tercih edilmektedir. Tercih edilen bu işlemde ise tüm ticaret gemileri kapsamında gerçekleşmektedir. Ayrıca günümüzde yük taşıma işlerinin üçte biri de deniz yolu ile sağlanmaktadır.

Yıldız Global, denizyolu taşımacılığı hizmetinde kabotaj ya da açık deniz taşımacılık arasında hiçbir farkı görmeden en kaliteli, güvenilir, hızlı ve teknolojik yöntemleri seçerek denizyolu taşımacılığındaki en iyi hizmeti sunmaktadır. Yıldız Global olarak zamanlama kavramının denizyolu taşımacılığı sisteminin temelini oluşturduğunun bilincine vararak taşınmasını istediğiniz tüm yük ve kargolarınızın istediğiniz zamanda sorunsuz bir şekilde yeni adresine ulaşmasını sağlıyoruz. Denizyolu taşımacılığı için sefer yapan gemilerimiz için belirli bir tarife uygulanmaktadır. Her alanda olduğu gibi denizyolu taşımacılığında da müşteri taleplerini ve beklentilerini değerlendirerek son teknolojiye sahip olan sistemimiz ile sizlere dünya standartlarında bir hizmet sunuyoruz. Yıldız Global denizyolu taşımacılığı hizmetinde öne çıkan en önemli nokta hizmetin sürekliliğidir.
Bu sürekliliği sağlayan da siz değerli müşterilerimizin bizi tercih etmesi ve geçmişten günümüze sahip olduğumuz deneyim ve tecrübelerimizdir. 7/24 denizyolu taşımacılığı ile ilgili müşteri temsilcilerimiz ile kolay ve hızlı bir şekilde iletişime geçebilir, Yıldız Global şirketinin avantajlarla dolu ayrıcalıklı taşımacılık hizmetinden yararlanabilirsiniz.