Lojistik faaliyetleri içerisinde en büyük pay oranına sahip olan yönetim depolama hizmetleridir. Depolama hizmetlerinin iyi bir şekilde yönetilmesi ve satış noktalarının planlanan zamanlarda beslenmesi gerekir. Ayrıca sipariş ve stok hazırlama işlemlerinde doğruluk oranının yüksek tutulması da lojistik maliyetin otomatik olarak da ürün maliyetinin düşürülmesinde büyük bir önem taşımaktadır.
Yıldız Global depolama hizmetleri sayesinde karayolu aracılığı ile ürün ve kargoların depo sahalarına taşınması sağlanıyor, burada depolanıyor ve denizyolu aracılığı ile en güvenilir şekilde sevkiyatın yapılması sağlanıyor. Değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre açık yük olarak da taşımaları sağlamaktayız. Yıldız Global depolama hizmetlerinin sevkiyat süreci yönetilirken değerli müşterilerimize çok daha düşük maliyetli, hatasız, hızlı ve verimli bir lojistik hizmeti sunabilmek için özenli ve dikkatli bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Yıldız Global depolama hizmetleri sisteminde müşterilerimize sunmuş olduğumuz tüm işlemlere dair her türlü raporlamaya olanak tanıyor ve bilgi paylaşımında bulunarak büyük bir kolaylık sağlıyoruz.

Yıldız Global olarak sahip olmuş olduğumuz deneyim ve teknik bilgi yardımı ile depolama hizmetlerindeki süreçleri tekrardan tasarlayarak kaynak kullanımını azaltıyor ve depo yönetiminde maksimum verimi sağlayarak kontrol sistemleri ile ortaya çıkabilecek tüm zararları en aza indirmeyi hedefliyoruz. Bu yönümüz ile depolama hizmetlerinde müşteri memnuniyeti maliyetine dayanan üst düzeyde bir yaklaşım sergilemekteyiz. Yıldız Global her alanda olduğu gibi depolama hizmetleri konusunda da müşteriye değer katan ve özel çözümler sunarak kaliteli ve güvenilir bir hizmetin ayrıcalıklarını sizlere sunmaktadır. Yıldız Global, sadece girdi maliyetleri ile değerlendirme yapmadığı depolama hizmetleri stratejisinde ayrıca tüketici değerlendirmesini esas alıyor ve müşterilerine özel çözümler sunuyor. Bizler, müşterilerimizin marka değerlerini arttırmayı hedefleyen bir iş ortağı olarak çalışarak standartların üzerinde bir depolama hizmetleri sunuyoruz.